9:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia Pon-Pt

881 931 886

Umów spotkanie telefonicznie

Facebook

Mail

adwokat płock
37

lat doradzamy naszym klientom

Adwokaci Kancelarii „Szczygielscy” z siedzibą w Płocku posiadają wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję w świadczeniu usług prawniczych klientom indywidualnym oraz firmom.

Kancelaria Płock Szczygielscy to renomowana kancelaria adwokacka świadcząca wysokiej jakości usługi na rzecz osób fizycznych i firm od 37 lat.

Wychodzimy z założenia, że żaden prawnik nie jest w stanie zapewnić najwyższej jakości usług we wszystkich dziedzinach prawa, stąd też od wielu lat w kancelarii istnieje podział na specjalizacje.

Kancelaria Płock
1982

Kancelaria Płock

W 1982 roku adwokat Marek Szczygielski po kilkuletnim wykonywaniu zawodu sędziego oraz pełnieniu funkcji przewodniczącego wydziału karnego i prezesa Sądu Rejonowego w Płocku, został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Toruniu.

Kancelaria Płock
2011

Zmiana siedziby

Rok 2011 był historii kancelarii szczególnym rokiem. Wówczas zmieniliśmy siedzibę naszej kancelarii z budynku zlokalizowanego w Płocku przy pl. Dąbrowskiego na budynek „Dom pod Temidą” przy pl. Obrońców Warszawy 2. Nasza kancelaria jest zlokalizowana w atrakcyjnym miejscu na mapie Płocka. Nowy lokal to duża, przestronna powierzchnia użytkowa z sekretariatem oraz pokojem konferencyjnym, w którym odbywają się konferencje i spotkania klientów z prawnikami naszej kancelarii. Kancelaria Płock Szczygielscy stale rozwija swoje usługi.

2018

Rozszerzenie działalności

W 2018 roku rozszerzyliśmy obszar praktyki naszej kancelarii otwierając się na nowe technologie. Kilkuletnie doświadczenie w nowoczesnych źródłach dowodowych oraz informatycznych rozwiązaniach dla biznesu skutkowało wprowadzeniem do naszej stałej oferty obsługi prawnej klientów indywidualnych i firm w zakresie nowych technologii. Prawne aspekty blockchain, kryptowalut, e-commerce, handlu w internecie czy informatyki śledczej nie stanowią dla nas tajemnic. Ponadto rok 2018 to także szereg zmian wizerunkowych kancelarii Szczygielscy, w tym nowa strona internetowa oraz aktywność w social media.

Lojalność jest najpierwszym i najważniejszym przykazaniem, jakie obowiązuje adwokata przed sądem - Fernard Payen.