9:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia Pon-Pt

24 264 51 36

Umów spotkanie telefonicznie

Facebook

Mail

 

Nasz zespół

Kancelaria Płock

Marek Szczygielski

Adwokat

Absolwent prawa oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa sądowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po odbyciu aplikacji sądowej wykonywał zawód sędziego, pełnił funkcję przewodniczącego wydziału karnego i prezesa Sądu Rejonowego w Płocku. Po zakończeniu pracy w Sądzie był radcą prawnym w Izbie Skarbowej w Płocku, urzędach administracji publicznej i przedsiębiorstwach. Jako adwokat pełnił rolę obrońcy w medialnych procesach sądowych. Od kilkunastu lat pełni rolę patrona aplikantów adwokackich. Specjalizuje się w prawie karnym. W kancelarii kieruje praktyką prawa karnego.

Kancelaria Płock

Barbara Szczygielska

Adwokat

Adwokat wpisana także na listę radców prawnych. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła kurs prawa unii europejskiej. Odbyła aplikacje: sądową i adwokacką w Poznaniu. Prowadziła obsługę przedsiębiorców oraz administracji publicznej. Od kilkunastu lat specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz prawie związanym z nieruchomościami odnosząc w tych obszarach sukcesy. Posiada wieloletnie doświadczenie. W kancelarii kieruje praktyką prawa rodzinnego oraz spadkowego.

Kancelaria Płock

Maciej Szczygielski

Adwokat

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył „International Legal Skills Program”, przygotowany i organizowany w porozumieniu z Center for International Legal Studies w Salzburgu, a także studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami. Specjalizuje się w prawie rodzinnym i cywilnym. Od lat doradza przedsiębiorcom i osobom fizycznym w skomplikowanych sprawach. Posiada liczne sukcesy w sprawach odszkodowawczych oraz związanych z nieruchomościami. Doradza przedsiębiorcom w sprawach związanych z nowymi technologiami oraz branżą e-commerce. W kancelarii kieruje praktyką prawa cywilnego, nieruchomości oraz nowych technologii.

Kancelaria Płock

Przemysław Mieczykowski

Adwokat

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z informatyki śledczej. Z wyróżnieniem zdał egzamin adwokacki. W latach 2013-2015 pracował w kancelarii adwokackiej w Warszawie. Z Kancelarią Szczygielscy związany od 2015 roku. W swojej praktyce prawniczej łączy informatykę z prawem zwłaszcza w zakresie pozyskiwania dowodów cyfrowych. Specjalizuje się w sprawach karnych, karnyo-skarbowych i odszkodowawczych. Prowadzi skomplikowane podmiotowo i przedmiotowo sprawy dotyczących przestępstw kryminalnych i gospodarczych.

Kacper Szczypawka

Asystent adwokata

Student IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, członek naukowego koła prawa podatkowego i uczestnik konferencji naukowych. Przedmiotem jego zainteresowania jest prawo administracyjne i podatkowe. W kancelarii zajmuje się researcher prawnym, analizą dokumentów, obsługą klientów, nadzorem i koordynacją przepływu informacji oraz dokumentów, a także wsparciem adwokatów w zakresie bieżących spraw, w tym przygotowywaniu wybranych projektów pism.