9:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia Pon-Pt

881 931 886

Umów spotkanie telefonicznie

Facebook

Mail

 

Nasz zespół

Kancelaria Płock

Marek Szczygielski

Adwokat

Absolwent prawa oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa sądowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po odbyciu aplikacji sądowej wykonywał zawód sędziego, pełnił funkcję przewodniczącego wydziału karnego i prezesa Sądu Rejonowego w Płocku. Po zakończeniu pracy w Sądzie był radcą prawnym w Izbie Skarbowej w Płocku, urzędach administracji publicznej i przedsiębiorstwach. Jako adwokat pełnił rolę obrońcy w medialnych procesach sądowych. Od kilkunastu lat pełni rolę patrona aplikantów adwokackich. Specjalizuje się w prawie karnym. W kancelarii kieruje praktyką prawa karnego.

Kancelaria Płock

Barbara Szczygielska

Adwokat

Adwokat wpisana także na listę radców prawnych. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła kurs prawa unii europejskiej. Odbyła aplikacje: sądową i adwokacką w Poznaniu. Prowadziła obsługę przedsiębiorców oraz administracji publicznej. Od kilkunastu lat specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz prawie związanym z nieruchomościami odnosząc w tych obszarach sukcesy. Posiada wieloletnie doświadczenie. W kancelarii kieruje praktyką prawa rodzinnego oraz spadkowego.

Kancelaria Płock

Maciej Szczygielski

Adwokat

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył „International Legal Skills Program”, przygotowany i organizowany w porozumieniu z Center for International Legal Studies w Salzburgu, a także studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami. Specjalizuje się w prawie rodzinnym i cywilnym. Od lat doradza przedsiębiorcom i osobom fizycznym w skomplikowanych sprawach. Posiada liczne sukcesy w sprawach odszkodowawczych oraz związanych z nieruchomościami. Doradza przedsiębiorcom w sprawach związanych z nowymi technologiami oraz branżą e-commerce. W kancelarii kieruje praktyką prawa cywilnego, nieruchomości oraz nowych technologii.

Kancelaria Płock

Przemysław Mieczykowski

Adwokat

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z informatyki śledczej. Z wyróżnieniem zdał egzamin adwokacki. W latach 2013-2015 pracował w kancelarii adwokackiej w Warszawie. Z Kancelarią Szczygielscy związany od 2015 roku. W swojej praktyce prawniczej łączy informatykę z prawem zwłaszcza w zakresie pozyskiwania dowodów cyfrowych. Specjalizuje się w sprawach karnych (w tym związanych z t.zw. cyberprzestępczością i kryptowalutami), karno-skarbowych i odszkodowawczych. Prowadzi skomplikowane podmiotowo i przedmiotowo sprawy dotyczących przestępstw kryminalnych i gospodarczych.

Kacper Szczypawka

Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie studiów był członkiem koła prawa podatkowego. Obronił pracę magisterską pt. „Odpowiedzialność cywilna za wypadek drogowy w Polsce. Analiza historyczna i dogmatyczna”. Obecnie odbywa aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Płocku. Przedmiotem jego zainteresowania jest prawo cywilne i gospodarcze. W trakcie kilkuletniej pracy zawodowej sporządzał projekty skomplikowanych pism procesowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego oraz opinii prawnych.